Analoginės Garso Sintezės Pradmenys ir Eksperimentavimas

From Howto Things
Revision as of 22:38, 20 March 2023 by Miga (talk | contribs)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigation Jump to search

Tutorial: Analog Sound Synthesis Fundamentals and Experimentation

With Gabrielius Klemas

The tutorial introduces the essential elements of analogue modular synthesis and shows how to connect the modules. The aim is to learn how analogue synthesis works, sounds and how to think about signals. A signal is not just a natural phenomenon, it is a tool that allows us to create. Signals allow us to manipulate sound, to shape it like a sculpture.

Gabrielius Klemas has been practicing his craft since the age of six. He has been designing electronics from the telecommunications industry to sound systems and lighting. Gabrielius and a friend founded a start-up - they produce an authentic Lithuanian synthesizer MONAI.

Workshop: Analoginės Garso Sintezės Pradmenys ir Eksperimentavimas

Kūrybinės dirbtuvės su Gabrieliumi Klemu

313320000 547665867364108 4248327224687190119 n.jpg

Laikas: Lapkričio 5 d. 13.00

Šiose dirbtuvėse mokysimės dirbti ir kurti su apribojimais. Darysime analoginius garso prietaisus, kuriais interaktyviai susigrosime, ieškosime bendro garso.

Dirbtuvių eiga: susipažinsime su esminiais analoginės modulinės sintezės elementais teorinėje dalyje. Tuomet praktinėje dalyje sujungsime modulius (analoginio sintezatoriaus dalis). Antroje praktinėje dalyje eksperimentuosime ir ieškosime naujo garso, o trečiojoje pasigrosime. Tikslas- susipažinti su analoginės sintezės veikimu, garsais bei išmokti mąstyti apie signalus. Signalas- tai ne tik gamtos fenomenas, tai įrankis, kurio dėka galime kurti. Signalai leidžia mums manipuliuoti garsu, formuoti jį tarsi skulptūrą.

Kiekvienas analoginių sintezatorių niuansas, kai dalykai einasi ne pagal planą, ne bėda, o kaip tik naujas atradimas. Šiose dirbtuvėse mokysimės atrasti kūrybą klaidose, priimti jas ir dirbti su apribojimais.

Gabrielius Klemas, kūrybinių dirbtuvių vadovas, užsiemantis savo amatu jau nuo šešerių metų. Jis kuria elektroniką nuo telekomunikacijų industrijos iki garso sistemų, apšvietimo. Gabrielius su draugu įkūrė startuolį- gamina autentišką Lietuvišką sintezatorių MONAI.

Būtina registracija: o-o@o-o.lt. Dirbsime porose. Prašome atsinešti savo ausines. Dirbtuvės nemokamos ir atviros visiems.


Remėjai: Lietuvos Kultūros Taryba Organizuoja: Institutio Media kartu su Lietuvos Tarpdisciplininio Meno Kūrėjų Sąjunga.